دانلود Kali Linux 2019.1 x86/x64


Kali Linux توزیعی از لینوکس است که بر مبنای دبیان لینوکس توسعه داده شده و یکی از توزیع های مورد علاقه هکرها، نفوذگرها و متخصصین امنیت است. این توزیع توسط شرکت امنیتی Offensive Security ارائه شده است. Mati Aharon ، Devon Kearns  و Raphaël Hertzog از برنامه نویسان اصلی این توزیع محسوب میشوند که با بازنویسی BackTrack این سیستم عامل را پدید آورده اند. کالی لینوکس بهترین ابزارهای مورد نیاز در حوزه هک و امنیت را به صورت یکجا گردآوری کرده است.

ابزارهایی شامل Armitage – ابزاری گرافیکی برای مدیریت حملات سایبری، nmap – پورت اسکنر بسیار قدرتمند و همه کاره، Wireshark – تحلیلگر بسته های اطلاعاتی در بستر شبکه، John Ripper – پسورد کرکر بسیار محبوب، Aircrack-ng – ابزاری برای تست نفوذ شبکه های وایرلس، Burp Suite و OWASP ZAP هر دو از اسکنرهای امنیتی وبسایتها و در مجموع بیش از ۳۰۰ ابزار مفید که همه آنها نصب و آماده استفاده هستند.

کالی لینوکس هم میتواند به صورت نصبی بر روی هارد مورد استفاده قرار گیرد و یا به صورت دیسک زنده بوت و یا بر روی فلش مموری استفاده شود. همچنین میتوانید در ماشین مجازی مانند VMWare آن را نصب و مورد استفاده قرار دهید. کالی لینوکس توزیعی است که بر مبنای توزیع دبیان لینوکس ارائه شده است لذا اکثر پکیجهایی که در کالی میبینید از مخازن دبیان ایمپورت شده است. Kali Linux در محیطی امن توسعه داده شده است به این معنی که تنها تعداد معدودی از افراد مورد تایید میتوانند پکیجهای خود را commit کنند و تمامی این پکیجها توسط برنامه نویس امضاء شده اند.  کالی همچنین هسته اصلاح شده ای دارد که برای نفوذ و توسعه پذیری پچ و هماهنگ شده است.

Kali Linux Compatibility:

A minimum of 10 GB disk space for the Kali Linux install.
For i386 and amd64 architectures, a minimum of 512MB RAM.
CD-DVD Drive / USB boot support

Kali Linux

فایلهای ISO را روی فلش یا DVD رایت کرده و سیستم را با آن بوت و استفاده کنید. البته ابزارهایی قابل اجرا در سیستم عامل اجرا شده هم باید داشته باشد.

Kali Linux 2019.1 x86

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۳۵۶ مگابایت

Kali Linux 2019.1 x64

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۲۶۸ مگابایت

دانلود سایر نسخه‌ها

گذرواژه فایل(ها): dlsoftwares.ir

نسخه ۳۲ بیتی: ۳٫۳۴ گیگابایت

نسخه ۶۴ بیتی: ۳٫۲۶ گیگابایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code